Yukarı Çık
Teşekkürler
13 Temmuz 2017 Perşembe 12:07:27
1707 kez okundu.

Haziran 2016 Kongresinde Kamuoyu ve taraftarlarımızın yoğun isteği üzerine şampiyonluk parolasıyla göreve gelen Yönetim Kurulumuz Eskişehirsporumuzun hedefe ulaşması için son dakikaya kadar çaba ve emek sarfetmiştir.

Sıfırdan oluşturulan kadro ile sezon boyunca elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan Eskişehirsporumuzun formasını terleten futbolcularımıza teşekkür ederiz.


Sezon boyunca zor şartlar altında özveriyle Eskişehirsporumuzun her zaman yanında olan, hizmet eden kulüp personelimize, yine sezon boyunca takımımızı destekleyen, arkasında olan efsane taraftarımıza da çok teşekkür ederiz.
Eskişehirsporumuzu yalnız bırakmayan Sayın Bakanımız Prof. Dr. Nabi Avcı bey’e, kent yönetimine, Milletvekillerimize, seçilmişlere, atanmışlara, sponsorlarımıza, maddi ve manevi olarak destek sağlayan tüm kişi ve kurumlara teşekkür ederiz.
Belirtmek isteriz ki, bugün de karşılaştığımız tabloda tek gerçek Eskişehirsporumuzun başarısıdır. Bizler her zaman olduğu gibi Eskişehirsporumuzun hakettiği ve ait olduğu Süper Lig’de yer almasını temenni ediyoruz.

Bu amaç ve hedef için Eskişehirsporumuza hizmet eden, edecek olan tüm arkadaşları her zaman destekleyeceğimizi belirtmek isteriz.
Bugün ki kongre de yeni oluşacak yönetime başarılar diliyoruz.

Eskişehirspor Yönetim Kurulu Adına
Erdal Şahbaz

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.